M-Serwis

Naszym klientom oferujemy usługi serwisowe realizowane przez nasz, wewnętrzny zespół specjalistów.

Montaż i serwis smarownic automatycznych

Nasi specjaliści pomogą w montażu oraz serwisowaniu smarownic automatycznych. Niektóre z nich montujemy bezpośrednio w punkcie smarnym, ale możemy umieścić je nawet w odległości 4 m od punktu smarnego. Dzięki użyciu smarownic automatycznych możesz zapewnić optymalny poziom smaru w aplikacji nawet przez 12 miesięcy.

Skontaktuj się

Rozwiert i dłutowanie otworów pod wały napędowe

Zakres oferowanych przez nas usług obejmuje również rozwiert oraz wytaczanie otworów pod wały napędowe. Nie musisz się już martwić o samodzielne wykonanie tych czynności - otrzymasz od nas produkt gotowy do montażu w maszynie.

Skontaktuj się

Przeglądy i serwisy przekładni

Od wielu lat posiadamy własną montownię motoreduktorów. Posiadamy odpowiednią wiedzę, doświadczenie oraz zaplecze techniczne. Jesteśmy w stanie przyjechać do Twojego zakładu, wykonać przegląd pracujących w nim przekładni oraz przeprowadzić ich serwis.

Skontaktuj się

Pokrywanie wałków i rolek gumą, PU, silikonem, nakładkami specjalnymi

Niektóre aplikacje przemysłowe potrzebują pokrycia stalowych wałków lub rolek tocznych specjalną powłoką. Jesteśmy w stanie wykonać usługę pokrycia tych elementów mieszankami gumowymi, poliuretanem, silikonem lub innym specjalnym materiałem.

Skontaktuj się

Mobilny serwis pasów i taśm transportowych u klienta

Specjaliści Margo zajmują się również serwisem pasów oraz taśm transportowych bezpośrednio u klienta. Dzięki temu twój zakład ma krótszą przerwę produkcyjną związaną z serwisowaniem. Możesz liczyć na naszą wiedzę i doświadczenie.

Skontaktuj się

Wykonywanie taśm transportowych oraz pasów napędowych z nakładkami pod indywidualne parametry klienta

Nasza oferta obejmuje również wykonanie taśm transportowych oraz pokrycie pasów napędowych specjalnymi nakładkami. Tego typu rozwiązania dostosowywane są pod konkretne parametry podane przez klienta. Dzięki temu wykonane “na miarę” podzespoły pracują w optymalny sposób.

Skontaktuj się

Cięcie pasów napędowych

Posiadamy na stanie magazynowym spory zapas pasów zębatych w tzw. rękawach. Jesteśmy w stanie błyskawicznie przygotować towary dopasowane do Twoich indywidualnych potrzeb. Większość zleceń realizujemy w tym samym dniu roboczym.

Skontaktuj się

Docinanie na wymiar oraz obróbka wałków, prowadnic liniowych, śrub trapezowych i kulowych

Nasi specjaliści z działu techniki liniowej są w stanie precyzyjnie przyciąć elementy z zakresu techniki liniowej dostosowując je do Twoich potrzeb. Możemy również przygotować komponenty do ciągłego łączenia, które będziesz mógł złożyć w długi tor na terenie swojego zakładu.

Skontaktuj się

Pomiary geometryczne

Za pomocą naszych przyrządów jesteśmy w stanie z dużą dokładnością określić błędy geometryczne (prostoliniowość, płaskość, równoległość, prostopadłość) oraz dokonać ich korekcji. Dokładność pomiaru wynosi do 0,02 mm/m, natomiast promień pomiaru nawet 20 metrów. Specjalistyczne oprogramowanie umożliwia wizualizację odchyłek mierzonej płaszczyzny.

Skontaktuj się

Laserowe ustawianie przekładni pasowych i łańcuchowych

Odpowiednie ustawienie kół przekładni pozwala wydłużyć ich okres bezawaryjnej pracy oraz obniżyć poziom hałasu podczas pracy. Cały proces polega na zamocowaniu na kołach (pasowych lub łańcuchowych) laserów oraz właściwym ustawieniu ich względem siebie. Jesteśmy w stanie osiować koła oddalone od siebie na 10 m z dokładnością do 2°.

Skontaktuj się

Wyważanie dynamiczne

Jesteśmy w stanie zrównoważyć niekorzystne siły działające w wirujących elementach maszyn bez konieczności demontażu wyważanych elementów. Dzięki temu oszczędzamy Twój czas oraz środki niezbędne do montażu, demontażu oraz transportu elementu.

Skontaktuj się

Osiowanie laserowe

Ustawiamy względem siebie nawet 14 sprężonych maszyn w taki sposób, aby ich osie obrotu tworzyły linię wspólną w normalnych warunkach roboczych. Nasze urządzenia pozwalają na ich ustawienie z dokładnością nawet do 0,001 mm. Dzięki takiemu zabiegowi poszczególne podzespoły są w stanie pracować dłużej.

Skontaktuj się

Analiza stanu łożysk / Diagnostyka drganiowa

Sprawdzimy przyczyny wysokiego poziomu drgań i hałasu oraz określimy idealny moment na zatrzymanie maszyny w celu remontu (analizują krzywą rozwoju uszkodzeń). Naszą analizę wykonujemy w trakcie normalnej pracy urządzenia. Ocenę stanu dynamicznego maszyn dokonujemy opierając się na kryteriach zawartych w normach ISO 10816.

Skontaktuj się
Wsparcie

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Skontaktuj się z nami lub sprawdź zakładkę “Usługi dodatkowe” w której znajdziesz ofertę audytową, szkoleniową oraz doradczą.

Kontakt
Doradztwo techniczne
Oferta