Doradztwo techniczne

Naszym klientom oferujemy również dodatkowe usługi optymalizujące proces dostarczenia oraz montażu części.

Szkolenia i audyty

Pomożemy Ci rozwinąć twoją wiedzę z zakresu asortymentu potrzebnego do przeniesienia napędu. Regularnie organizujemy webinary oraz szkolenia prowadzone zarówno przez ekspertów Margo jak i specjalistów pracujących dla największych światowych producentów. Możemy również przeprowadzić audyt na terenie twojego zakładu. Na tej podstawie udzielimy Ci porad, które pozwolą na zoptymalizowanie poziomu produkcji w twojej firmie.

Skontaktuj się

Wsparcie logistyczne

Możesz liczyć na nasze wsparcie w kwestiach logistycznych. Posiadamy wieloletnie doświadczenie we współpracy z firmami przemysłowymi i chętnie podzielimy się z Tobą wiedzą na temat organizacji procesów.

Skontaktuj się

Składy konsygnacyjne

Wielu klientów Margo skorzystało z możliwości zawarcia umowy na skład konsygnacyjny. Tego typu porozumienia łączą atrakcyjne warunki cenowe z całodobową dostępnością magazynowego towaru na terenie zakładu przemysłowego. Pobrane części są fakturowane dopiero w momencie ich pobrania przez dział utrzymania ruchu w firmie naszego klienta. Również i ty możesz skorzystać na założeniu składu konsygnacyjnego z Margo!

Skontaktuj się

Optymalizacja zapasów magazynów technicznych

Posiadasz własny, podręczny magazyn części zamiennych? Pomożemy w jego inwentaryzacji! Dzięki Margo pozbędziesz się dublujących się podzespołów oraz części zamiennych do maszyn, których czas eksploatacji dobiegł końca. Wprowadzony przez nas system ewidencji zakupów pomoże ci zoptymalizować zamówienia i zredukować wydatki na zakupy nawet o 30%.

Skontaktuj się

Doradztwo inżynierów technicznych producentów

Współpracując z Margo będziesz miał również dostęp do wiedzy inżynierów technicznych pracujących bezpośrednio dla największych światowych producentów. Jako lider rynku w zakresie elementów przeniesienia napędu blisko współpracujemy z samymi wytwórcami produktów oraz wspólnie odwiedzamy naszych klientów.

Skontaktuj się

Nadzór merytoryczny i techniczny nad montażem

Możesz posiłkować się naszym doświadczeniem w trakcie montażu zakupionych u nas podzespołów. Ta wykonywana w twojej firmie czynność zostanie przez nas objęta nadzorem merytorycznym oraz technicznym. Dzięki współpracy z Margo unikniesz błędów montażowych, które mogłyby w sposób znaczący skrócić czas pracy podzespołu.

Skontaktuj się

Dobór i optymalizacja rozwiązań

Pomożemy w doborze najbardziej optymalnych rozwiązań, które będą idealnie pasować do twojego parku maszynowego. Dzięki ich zastosowaniu będziesz mógł obniżyć koszty związane z zakupem danej części nawet o 50%. Jednocześnie wybrane przez nas podzespoły będą pracowały nawet lepiej niż używane wcześniej części.

Skontaktuj się

Projektowanie przekładni i węzłów łożyskowych

Zatrudniamy zespół inżynierów, który pomoże ci w zaprojektowaniu przekładni oraz węzłów łożyskowych. Nasi specjaliści posiadają odpowiednie narzędzia, specjalistyczną wiedzę oraz wieloletnie doświadczenie. Przekaż nam szczegóły dotyczące aplikacji - opracujemy projekt idealnie dopasowany do Twoich potrzeb.

Skontaktuj się

Poprawa efektywności energetycznej

Zaproś specjalistów Margo na teren swojej firmy. Po wizji lokalnej opracujemy analizę twojego parku maszynowego oraz określimy opłacalność przeprowadzenia konkretnych modernizacji. Pomożemy Ci również w uzyskaniu białego certyfikatu, który częściowo sfinansuje realizację całego przedsięwzięcia.

Skontaktuj się

Skrócenie przestojów awaryjnych

Awaria łożyska w kluczowym miejscu linii produkcyjnej może zatrzymać pracę całego zakładu. Wymiana uszkodzonej części może wiązać się z koniecznością demontażu innych podzespołów. Cukrownia współpracująca z Margo decydując się na użycie łożyska dzielonego skróciła czas wymiany do trzech godzin. Wcześniej taka operacja zajmowała aż 20 godzin i wiązała się z koniecznością demontażu całego wału.

Skontaktuj się

Redukcja konserwacji i obsługi

Odpowiednia konserwacja oraz obsługa urządzeń ma duży wpływ na ich bezawaryjną pracę. Utrzymanie właściwego poziomu smaru w aplikacji oraz ochrona podzespołów przed czynnikami zewnętrznymi pomogą Ci zachować optymalny poziom produkcji. Odpowiednie metody konserwacji maszyn to również większe bezpieczeństwo pracowników utrzymania ruchu.

Skontaktuj się

Wydłużanie żywotności

Planując remont swojego parku maszynowego skonsultuj się z naszymi ekspertami. Nasze sugestie co do wyboru odpowiednich produktów oraz wskazówki dotyczące sposobu montażu i konserwacji urządzeń mogą pozwolić na znaczące wydłużenie czasu pracy całej aplikacji. Zmiany rekomendowane przez Margo pozwoliły współpracującej z nami papierni na 8-krotne wydłużenie czasu pracy łożyska.

Skontaktuj się
Wsparcie

Nie znalazłeś tego czego szukałeś?

Skontaktuj się z nami lub sprawdź zakładkę “M-Serwis” - znajdziesz w niej ofertę usług wykonywanych przez nasz mobilny zespół specjalistów.

Kontakt
M-Serwis
Oferta