Margo

To, co nas wyróżnia, to najszersza na rynku oferta produktów i marek, ekspresowe dostawy oraz fachowe doradztwo techniczne. Naszym stałym Klientom oferujemy również bogate pakiety usług dodatkowych.

O Margo

Doradzamy
Dostarczamy
Pomagamy

Oferujemy najwyższej jakości części z 14 kategorii produktowych oraz usługi pozwalające fabrykom na nieprzerwaną pracę. Korzystaj z oferty Margo Express, aby otrzymać zamówienie już w kilka godzin!

Nasze placówki: Toruń, Katowice, Koszalin, Olsztyn Biura regionalne: Białystok, Częstochowa, Dąbrowa Górnicza, Gorzów Wielkopolski, Kłodzko, Lublin, Poznań, Płock, Rzeszów, Warszawa, Łódź, Tomaszów Mazowiecki, Tczew, Tychy, Wrocław.

Nasza misja

Wartości które nami kierują

0
1

Zapewniamy Klientom sprawne i szybkie dostawy najwyższych jakości produktów przy jednoczesnym, kompleksowym wsparciu udzielanym przez wykwalifikowaną kadrę inżynierów oraz doradców technicznych.

0
2

Największa w Polsce dostępność towaru oraz szeroka oferta asortymentu produkowanego przez wielu światowych producentów pozwala nam spełniać oczekiwania najbardziej wymagających Odbiorców.

0
3

Duża skala prowadzonej przez nas działalności pozwala nam na oferowanie rozwiązań w atrakcyjnych cenach, a stali klienci mogą liczyć na pakiet bardzo przydatnych usług dodatkowych.

Dlaczego Margo

Poznaj benefity ze współpracy z nami

Jesteśmy stabilnym i wiarygodnym partnerem, który od wielu lat nieprzerwanie napędza produkcję przemysłową.

Posiadamy placówki oraz biura handlowe w całej Polsce

Celem Margo jest coraz sprawniejsza obsługa naszych klientów. Dlatego stale się rozwijamy i otwieramy nasze biura handlowe na terenie całej Polski. Gdyby nie udana współpraca z tysiącami klientów to nie byłoby to możliwe.

Oferujemy najszerszy zakres produktów w atrakcyjnych cenach

Nasze portfolio produktowej obejmuje aż 25 kategorii produktowych. Wśród nich znajdują się między innymi: łożyska toczne, oprawy oraz zespoły łożyskowe, silniki elektryczne, motoreduktory, pasy napędowe, koła pasowe i łańcuchy napędowe, sprzęgła przemysłowe, podzespoły do urządzeń wibracyjnych, uszczelnienia, narzędzia oraz chemia przemysłowa. Jesteśmy w stanie realizować szybko także niestandardowe zamówienia.

Zapewniamy dostęp do nowoczesnej platformy e-commerce funkcjonującej 24/7

Zakupy na Margo24 dają Ci natychmiastową informację na temat aktualnych stanów magazynowych, dostęp do intuicyjnej wyszukiwarki oraz szybki podgląd wszystkich zamówień. Jednocześnie cały czas będzie mógł skontaktować się z dedykowanym opiekunem klienta, który pomoże Ci, gdy będziesz tego potrzebował.

Reagujemy najszybciej, jak to tylko możliwe

Możesz na nas liczyć w przypadku niespodziewanej awarii. Dzięki Margo Express zamówienie złożone przez Ciebie do godziny 19:00 trafi do Ciebie następnego dnia. W szczególnie pilnych przypadkach realizujemy wysyłkę niemal natychmiast - niezbędne części otrzymasz w ciągu kilku godzin.

Gwarantujemy oryginalność naszych produktów

Nie ryzykuj kupując podrabiany towar. Margo jest autoryzowanym dystrybutorem ponad 50. globalnych marek. Towar znajdujący się w naszym magazynie pochodzi bezpośrednio od producentów. Kupując u nas możesz być spokojny o jakość produktu, który otrzymujesz.

Oferujemy pakiet usług wspierających Twój biznes

Rozumiemy specyfikę branży przemysłowej i z chęcią wspieramy naszych partnerów.  Współpraca z Margo daje Ci możliwość skorzystania z usług, które pomogą Ci w prowadzeniu biznesu. Profesjonalne szkolenia, składy konsygnacyjne, audyty u klientów oraz doradztwo w zakresie optymalizacji produkcji - to tylko niektóre z oferowanych przez nas usług.

Zatrudniamy ekspertów w swojej dziedzinie

Naszą kadrę tworzy grono ponad 200 wysoko wykwalifikowanych specjalistów. Możesz liczyć na nasze doradztwo techniczne, pomoc przy projektowaniu i modernizacji urządzeń oraz pracach mających na celu wydłużenie czasu eksploatacji urządzeń. Nasi fachowcy zajmują się także montowaniem motoreduktorów, cięciem i obróbką pasów oraz elementów techniki liniowej, a także wyważaniem kół pasowych.

Nasza działalność ma globalny zasięg

Realizujemy zamówienia oraz wysyłki do klientów na sześciu kontynentach (Europa, Azja, Afryka, Australia, Ameryka Płn. i Płd.)! W przypadku nietypowych podzespołów, które nie są dostępne na terenie Polski sprowadzimy je specjalnie dla Ciebie od naszych sprawdzonych partnerów z całego świata.

Budujemy relacje z naszymi klientami

Każdy klient jest wyjątkowy - ma swoje indywidualne potrzeby i powinien otrzymać dedykowane rozwiązania. Staramy się podejść indywidualnie do każdego z naszych odbiorców. Dlatego wiele firm współpracuje z nami od początku istnienia MARGO. Dołącz do grona naszych klientów i przekonaj się o naszym wyjątkowym podejściu.

Troszczymy się o środowisko

Możesz otrzymywać od nas faktury w formie elektronicznej. Chcemy, aby nasz rozwój odbywał się z poszanowaniem środowiska naturalnego. Podejmujemy w tym celu wiele działań - przykładowo do zera wyeliminowaliśmy papierowy obieg dokumentów magazynowych.

Stawiamy na wiedzę

Z ogromną chęcią podzielimy się z Tobą naszą wiedzą i doświadczeniem. Możemy Ci pomóc w zwalczeniu konkretnego problemu. Dla naszych klientów organizujemy również szkolenia oraz tematyczne webinaria. Nieustannie pracujemy także nad naszym rozwojem, abyśmy mogli świadczyć usługi na najwyższym poziomie.

Dlaczego Margo

Znajdziesz nas na
terenie całej Polski!

Oferujemy najwyższej jakości części oraz usługi pozwalające funkcjonować fabrykom w nieprzerwany sposób.

Toruń, magazyn główny

Liczby

30
Lat

doświadczenia sprzedaży części dla przemysłu

25
Kategorii

produktowych w ciągłej dostępności

50+
Marek

status autoryzowanego dystrybutora 50 globalnych marek

100+
Inżynierów

oraz doradców technicznych do dyspozycji klientów

Margo Express

chcemy zapewnić nieprzerwane funkcjonowanie fabryk, dlatego realizujemy awaryjne wysyłki towaru do godziny 19:00

60 000+
Produktów

w ciągłej dostępności

Dlaczego Margo

Nasze certyfikaty i autoryzacje

Części
Usługi
dodatkowe
Oferta