Szerokie portfolio produktów marki AVENTICS™ oferuje komponenty pneumatyczne, a także systemy oraz aplikacje specyficzne dedykowane do poszczególnych Klientów z różnych branż. Produkty te koncentrują się na sektorach pojazdów użytkowych, branży żywności i napojów, technologii kolejowej, ochronie zdrowia, energii i technologii morskiej. Dzięki integracji elektroniki, zastosowaniu innowacyjnych materiałów oraz nadążaniu za nowoczesnymi trendami takimi jak bezpieczeństwo maszyn i Przemysłowy Internet Rzeczy (IIoT) Emerson jest wiodącym producentem w zakresie inteligentnych i łatwych w użyciu rozwiązań. 

No items found.

Firma Emerson (NYSE: EMR) z siedzibą w St. Louis, w Missouri (USA) to globalny koncern zajmujący się technologią, oprogramowaniem przemysłowym i inżynierią, która wprowadza innowacyjne rozwiązania typu Floor-to-Cloud, dzięki którym świat staje się bezpieczniejszy, inteligentniejszy i bardziej zrównoważony. Dzięki naszej wiodącej w branży wiedzy i innowacyjnemu portfolio rozwiązań z zakresu automatyki dyskretnej obejmującemu rozwiązania marek ASCO™, AVENTICS™, TopWorx™, Movicon™, PACEdge™ i PACSystems™ pomagamy producentom stale usprawniać ich działania, aby osiągać najbardziej ambitne cele w zakresie produktywności, bezpieczeństwa pracy oraz ich zrównoważonego rozwoju.

 

Nasz zespół ekspertów ściśle współpracuje z producentami, aby identyfikować ich kluczowe możliwości i wdrażać odrębne rozwiązania w oparciu o potrzeby każdej firmy. Począwszy od inteligentnych urządzeń i czujników, przez wytrzymałe produkty do pneumatyki i sterowania przepływem mediów, aż po zaawansowane oprogramowanie analityczne — te inteligentne rozwiązania mają na celu optymalizację pracy maszyn, procesów i siły roboczej - niezależnie od tego, na jakim etapie cyfrowej transformacji te firmy się znajdują.