Firma Emerson jest światowym liderem na rynku w zakresie produkcji elektrozaworów i automatyki przemysłowej łącząc najnowsze technologie, inżynierię i najbardziej innowacyjne rozwiązania. Produkty marki ASCO™ oferują kompleksowe rozwiązania automatyzacji procesów dla szerokiej gamy aplikacji z różnych branż. W połączeniu z bogatym doświadczeniem firmy Emerson, rozwiązania te pomagają obniżyć koszty operacyjne oraz zwiększyć wydajność. Produkty ASCO™ obejmują ponad 50.000 pozycji z zakresu zaworów elektromagnetycznych, pneumatycznych i proporcjonalnych, a także komponentów systemów odpylania (DCS) oraz spalania przemysłowego. 

No items found.

Firma Emerson (NYSE: EMR) z siedzibą w St. Louis, w Missouri (USA) to globalny koncern zajmujący się technologią, oprogramowaniem przemysłowym i inżynierią, która wprowadza innowacyjne rozwiązania typu Floor-to-Cloud, dzięki którym świat staje się bezpieczniejszy, inteligentniejszy i bardziej zrównoważony. Dzięki naszej wiodącej w branży wiedzy i innowacyjnemu portfolio rozwiązań z zakresu automatyki dyskretnej obejmującemu rozwiązania marek ASCO™, AVENTICS™, TopWorx™, Movicon™, PACEdge™ i PACSystems™ pomagamy producentom stale usprawniać ich działania, aby osiągać najbardziej ambitne cele w zakresie produktywności, bezpieczeństwa pracy oraz ich zrównoważonego rozwoju.

 

Nasz zespół ekspertów ściśle współpracuje z producentami, aby identyfikować ich kluczowe możliwości i wdrażać odrębne rozwiązania w oparciu o potrzeby każdej firmy. Począwszy od inteligentnych urządzeń i czujników, przez wytrzymałe produkty do pneumatyki i sterowania przepływem mediów, aż po zaawansowane oprogramowanie analityczne — te inteligentne rozwiązania mają na celu optymalizację pracy maszyn, procesów i siły roboczej - niezależnie od tego, na jakim etapie cyfrowej transformacji te firmy się znajdują.