Firma Durbal to niemiecki producent wysokiej jakości łożysk ślizgowych oraz główek cięgła. Oferta tej firmy obejmuje trzy linie produktowe: Durbal Premium Line, Durbal Classic Line oraz Durbal Basic Line. Marka jest własnością przedsiębiorstwa Nadella. Margo to oficjalny dystrybutor produktów Durbal.

No items found.

Durbal Premium Line:

Główki i łożyska przegubowe o dużej obciążalności serii DURBAL Premium Line składają się z obudowy oraz pierścienia wewnętrznego z wbudowanym łożyskowaniem baryłkowym lub kulkowym wahliwym. Indywidualne rozwiązania realizowane z wykorzystaniem wytwarzanych drążków systemowych DURBAL o dużej obciążalności. Na drążkach tych możemy montować wszystkie produkty z zakresów Premium, Classic i Basic.

Durbal Classic Line:

Główki przegubowe o dużej obciążalności, które mają wbudowane i zamocowanena stałe łożyskowanie ślizgowe. Występują wersje bezobsługowe, jak również wodmianie wymagającej obsługi technicznej. Główki wykonane zgodnie z normą DINISO 8139 można łączyć z siłownikami pneumatycznymi.

Durbal Basic Line:

Standardowe główki przegubowe to normowane, gotowe do zamontowania elementymaszyn, służące do przenoszenia sił statycznych i dynamicznych w połączeniu zruchami wychylnymi, przechylnymi i obrotowymi.