Magazynier Toruń

Toruń
Pełen etat
Umowa o pracę

Opis stanowiska

  • przyjęcie towaru do magazynu, wydanie towaru z magazynu,
  • zasilanie regałów automatycznych w towary z dostaw,
  • realizacja zamówień,
  • pakowanie zamówień,
  • kontrola towaru pod względem ilościowym i jakościowym,
  • transport towarów w magazynie,
  • utrzymywanie porządku na magazynie.

Wymagania

  • rzetelność, punktualność
  • doświadczenie w pracy magazyniera będzie dodatkowym atutem,
  • absolwenci również mile widziani.

Uprawnienia na wózki widłowe nie są wymagane.

Oferujemy

  • umowę o pracę,
  • stabilne zatrudnienie,
  • pracę w najbardziej zautomatyzowanym magazynie technicznym w kraju,
  • brak nudy – u nas zawsze dużo się dzieje,
  • dostęp do wszystkich benefitów w organizacji: karty sportowej, pakietów opieki medycznej,
  • pakiet szkoleń wdrażających,
  • atrakcyjne wynagrodzenie.

Benefity

Stabilne zatrudnienie na lata
Atrakcyjne szkolenia
Transparentny system wynagrodzeń
Komfortowa infrastruktura biurowa
Program poleceń pracowniczych
Prywatna opieka medyczna
Ubezpieczenia grupowe
Świadczenia świąteczne
Brak dress code'u
Ekspres do kawy
Karta multisport