Automatyk - utrzymanie ruchu magazynu z automatyką logistyczną Toruń

Toruń
Pełen etat
Umowa o pracę

Opis stanowiska

  • Zapewnienie ciągłości procesu magazynowego poprzez serwis i diagnostykę,
  • Nadzór oraz utrzymanie ruchu układów automatyki napędów i sterowania,
  • Serwis urządzeń takich jak regały automatyczne, przenośniki, maszyny produkcyjne,
  • Współpraca z serwisami zewnętrznymi.
  • Wymagania

  • Dobra znajomość języka angielskiego (kontakt z zagranicznymi serwisami),
  • Wykształcenie techniczne (mile widziane: Automatyka i Robotyka, Mechatronika, Elektronika, Technik Elektronik),
  • Zdolności mechaniczne związane z ustawianiem biegu taśm oraz wymianą łożysk w bębnach,
  • Podstawy automatyki związane z czytaniem kodów błędów na sterownikach oraz podgląd wartości zwracanych przez skanery,
  • Uprawnienia elektryczne eksploatacji (SEP do 1kV) do prac elektrycznych związanych z wymianą falowników, styczników oraz elektrorolek,
  • Umiejętność czytania schematów elektrycznych oraz dokumentacji technicznej,
  • Umiejętność analitycznego oraz efektywnego rozwiązywania problemów,
  • Duża samodzielność w działaniu, dokładność, sumienność,
  • Miejsce zamieszkania – Toruń lub najbliższa okolica,
  • Doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku, (mile widziane)
  • Uprawnienia na wózek widłowy i prace na wysokości,  (mile widziane)
  • Umiejętność programowania sterowników PLC SIEMENS. będzie dodatkowym atutem  (mile widziane)
  • Oferujemy

    • Pakiet szkoleń wdrażających, stanowiskowych i kompetencyjnych,
    • Stabilne zatrudnienie w nowoczesnej firmie będącej liderem na rynku,
    • Zatrudnienie na podstawie umowy o pracę,
    • Pakiet benefitów (karta Multisport, prywatna opieka medyczna, ubezpieczenie grupowe),
    • Możliwość realizacji interesujących projektów i własnych inicjatyw.

    Benefity

    Stabilne zatrudnienie na lata
    Atrakcyjne szkolenia
    Transparentny system wynagrodzeń
    Komfortowa infrastruktura biurowa
    Program poleceń pracowniczych
    Prywatna opieka medyczna
    Ubezpieczenia grupowe
    Świadczenia świąteczne
    Brak dress code'u
    Ekspres do kawy
    Karta multisport